Уход и обслуживание RADIANZ

Уход и обслуживание RADIANZ

Догляд за поверхнями Radianz

Хоча Radianz стійкий до забруднення і вологи, пролиті рідини краще витирати відразу, так поверхню довше збережуть свій первинний глянсовий колір. Для цього скористайтеся вологою ганчіркою і м'якою абразивної пастою для чищення або звичайним побутовим знежирюючим засобом. Проводити очищення необхідно завжди тільки круговими рухами.

Видалення стійких плям:

У разі виникнення проблем скористайтеся спочатку простим способом.

Можливо за допомогою абразивної пластикової мочалки і будь-якого відбілювача тільки при появі дійсно стійких плям, викликаних, зокрема, пилком лілій або шафраном, а також при невеликих подряпинах. Вимийте поверхность кілька разів теплою водою і витріть м'якою ганчіркою. Завжди після цього відновлюйте загальний глянець, користуючись м'якою абразивною пастою для чищення, і досягніть ідентичності глянцю очищуваної ділянки з усією поверхнею, протираючи поверхню круговими рухами.

Дотримуватися обмеженьв застосуванні

Високих температур:

Гарячий посуд слід завжди ставити на теплозахисну прокладку, підставку; в іншому випадку посуд слід залишити на плиті, поки вона не охолоне. Ніколи не ставте гарячі сковороди, зокрема, виготовлені з чавуну, безпосередньо на стільницю з матеріалу

 

Уникати подряпини

Як і на всіх матеріалах, на поверхні Radianz при нормальному повсякденному використанні можуть з'явитися подряпини. Не рекомендується різати та рубати, безпосередньо на поверхні Radianz - це призведе до появи зарубок на поверхні, намагайтеся завжди використовувать дошку для нарізування.

На темних, щільно забарвлених поверхнях подряпини, пил і звичайні сліди зносу буде видно більш помітно, ніж на більш світлих текстурованих поверхнях.

Розлиття  хімікатів

Випадково пролиті сильні хімікати (наприклад, розчинники, очисники щіток, очисники металу, очисники, які містять метиленхлорид, кислотні засоби для очищення дренажних труб, засоби для видалення лаку для нігтів на основі ацетону і т.д.) необхідно негайно змити великою кількістю мильної води для уникнення пошкодження стільниць.

При пролитті лаку для нігтів можна скористатися засобом для видалення лаку без ацетону, а потім промити поверхню водою. Якщо попадання хімікатів вчасно не виявити або залишити їх на поверхні протягом тривалого часу, поверхня може зіпсуватися.

 

Видалення плям

Повсякденний догляд A-B-C

Оцет, кава, чай, лимонний сік, овочі, фарби, кетчуп A-B-C-E-I

Залишки різної змазки, жиру і рослинного масла A-B-C-D-I

Накип від жорсткої води, мило, мінерали A-B-F-I

Пилок лілій, шафран, невелика подряпина, опіки від сигарет, шевський крем, чорнило, ручка-маркер A-B-C-E-I

Меркурохром, кров, червоне вино, духи A-B-C-D-E-I

Розлитий лак для нігтів A-B-C-G-I

Залізо або іржа A-B-C-H-I

Йод, цвіль A-B-C-E-I

Методи очищення:

A. Видалити надлишок бруду м'якою ганчіркою;

B. Промити поверхню теплою водою і витерти насухо м'якою ганчіркою;

C. Скористатися вологою ганчіркою і м'якою абразивної пастою для чищення (наприклад, Jif active, Bar Keepers Friend);

D. Скористатися абразивною пластиковою мочалкою для миття посуду і протерти пляму із застосуванням детергента або засоби для очищення твердих поверхонь на основі аміаку (наприклад, Flash, Mr. Muscle, Comet);

E. Скористатися абразивною пластиковою мочалкою для миття посуду і протерти пляму із застосуванням будь-якого відбілювача **. Змити кілька разів теплою водою і протерти насухо м'якою ганчіркою;

F. Скористатися абразивною пластиковою мочалкою для миття посуду і протерти пляму із застосуванням стандартного побутового засоби для видалення залишків вапна або оцту (Viakal, Lime-lite). Змити кілька разів теплою водою і протерти насухо м'якою ганчіркою;

G. Скористатися абразивною пластиковою мочалкою для миття посуду і протерти пляму із застосуванням засобу для видалення лаку, що не містить ацетону. Змити кілька разів теплою водою і протерти насухо м'якою ганчіркою;

H. Скористатися абразивною пластиковою мочалкою для миття посуду і протерти пляму із застосуванням засобу для очищення металу або для видалення іржі. Змити кілька разів теплою водою і протерти насухо м'якою ганчіркою;

I. Якщо пляма не сходить, звернутися до нашого менеджера.

* Очищати завжди тільки круговими рухами.

** Відбілювач може викликати знебарвлення матеріалу Radianz, якщо його після обробки не видалити повністю, добре промивши поверхню водою.

Radianz має відновні властивості матеріалу, за рахунок суцільної структури і однорідністю кольору по всій товщині. Більшість пошкоджень, в тому числі наслідки сильних ударів, впливу високої температури або хімікатів, як правило, можна усунути на місці, відновивши початкову гладку та гігієнічну тверду поверхню.

Поверхні Radianz довговічні і ударостійкі. У разі появи тріщин або пошкоджень, ви можете легко відновити поверхню. Radianz  практично не схильний до фізичного впливу, але вплив навколишнього середовища, з часом можуть бути внести невеликі зміни в глянцевому поверхні.

Для того, щоб відновити первинну гладку поверхню, ви легко можете нанести поверхневу не глибоке шліфування і відполірувати її.