Технічна інфомація: термоформування

Матеріали технологічного виробництва забезпечують однорідну, пластичну, непористою структуру камню. Тому поверхні Staron, з штучного акрилового камня, мають критерии високої якості, за рахунок, гігієнічності, влагостійкості і протимікробного покриття, якість поверхонь Staron пов’язана з її гладкою та непористою формою матеріалу. Секрет високоякісних виробів, з штучного акрилового камню, в складності та поетапних вироблених технологій.

 

Всі стандартні кольори та дизайни:

Можуть гнутися (в двох плоскостях) або литися під давленням (в 3 плоскостях).

По суті, частіше за все, потрібно вдаватись із вибухового радіусу після нагрівання та гнуття, витягнутий елемент повинен бути більше необхідних розмірів.

Для термоформування необхідні позитивні та негативні шаблони (пуансон і матриця) або професійний вакуумний робочий стіл.

Необхідно нагрівати весь елемент, підлягаючи термоформуванню, до температури приблизно в 160 °С (Температура нагрівання може змінюватись в межах 155 ° - 165 ° С. В самому началі необхідно провести тест, визначити точну температуру нагрівання).

Оптимальне час нагрівання 22-25мин. Для 12 мм лист і 15-18мин. Для 6мм листа.

Найкращі результати досягаються при використанні професійного робочого стола для термоформування.

При використанні нагрівального пресу для шпону не слід давити на лист Staron в процесі нагріву. Для збереження температур всередині преса та основного й постійного прогріву листа необхідно прикріпить до пресу раму з дерев’яних полос товщиною декілька мм товще, чим товщина листа по всьому периметру нагрівальної платформи.

Після цього прес зможе легко закритись.

 

Розміщення між матрицею / пуансоном або вакуумом-пресом і місцем, де лист повинен бути зафіксований до його охолодження, він має бути дуже не великим, щоб отримати лист і не встиг охолонути.

Дайте виробу охолонути при кімнатній температурі, не слід застосовувати процес, використовуючи як додаткове охолодження, т.я. це може призвести росту внутрішнього напруження, що може призвести до розклеювання  на поверхні.

Глубина гнуття або лиття залежить від величини необхідних деталей і від кута відношенню по верхньому ободку.

Радіус не повинен бути меншим за 50мм при використанні 12мм листа і 25мм при використанні 6мм листа.

При використанні листів з великими частинами, наприклад, Quarry, радіус якого повинен бути на 2-3мм більше.

І в заключенні, завжди бажано поекспериментувати з залишками попередньо чим, приступати до виготовлення виробів.

 

STARON® - Metallic

Metallic  обладає унікальною структурою і характеристиками, тому Metallic може лише гнутися в двох плоскостях і не може литися під тиском.

Виготовлення має нагріватися протягом 40хв при температурі 140 °С для 12мм листа.

Завжди пам’ятайте про унікальну структуру Metallic! Усі металічні частинки орієнтовані продовж довжини листа. Якщо лист вигнут по довжині або поперечно, виникає зовсім інакший візуальний образ.

Радіус повинен бути не меншим 60мм при гнутті по довжині або 50 мм при поперечному гнутті.

Всі інші дії аналогічні з діями при роботі із стандартними кольорами.

STARON® - Tempest

Tempest - це унікальний композит, розроблений Samsung.

У відмінних від усіх інших акрилових поверхонь, що знаходяться в теперішньому часі на ринку, Tempest включає в свій склад спеціально модифіковані частинки, які виглядають як справжнє стекло, які є фактично твердіше матриці.

Тому переробка Tempest сильно відрізняється від методів роботи з стандартними акриловими поверхнями.

Tempest обладає унікальною структурою і характеристиками, тому Tempest може лише гнутися в двох плоскостях і не може литися під тиском, т.я. при цьому частки можуть випасти з матриці.

Виділіть довге нагрівання в ході приблизно 40хвилин при температурі 140 °С для 12мм листа.

Внутрішній радіус не може бути меншим за 180мм, а зовнішній радіус -менше ніж 200мм.

В роботі з різноманітними обладнаннями досягаються різні результати роботи, тому необхідно поекспериментувати  перед роботою.

Також можливі варіанти з роботою з різними кольорами Tempest.

Чим більше розмірів модифікованих частин у складі Tempest, тим вони лежать вони з матриці.

Випадання частинок з Tempest при термоформуванні не є підставою

для рекламадації.