Технічна інфомація: термоформування

Технічна інфомація: термоформування

Кварцеві поверхні виготовлені з матеріалів високої якості, які відмінно відрізняються фізико-механічними властивостями.

Поверхні Radianz не вимагають більшого обслуговування, завдяки унікальному виробництву, був створеній надійний, практично без пор, матеріал, в який не проникає рідина.

Простий догляд

Щоденне прибирання, відбувається дуже просто, досить протерти кварцеву поверхню м’якої тканиною з теплою водою. Полірований Radianz має низьку проникність пор і не вимагає застосування будь-яких герметиків, тому кварц стійкий до докрашування п’ятен жиру, вина, кофе та ін. В більшості мило, вода або м'який миючий засіб, буде достатньо достатньо для вашого Radianz.

Примітка: Radianz

Кварцеві поверхні Radianz, твердіше сталі лезвія, тому твердий слом лезвія на поверхні може призвести до стирання лезвія та залишення сірої відмітини на неї.

Теплове пошкодження

Radianz зазвичай стійкий до нагрівання і може витримувати високі температури в ході тривалого періоду часу без пошкоджень. Хоч Radianz має велику термостійкість, більшість ніж інших поверхонь, все ж, під дією зовнішніх та екстремальних різких змін температур, може ушкодиться, особливо на краях. Тому, рекомендуємо використовувати підкладку під гаряче, тим самим захищаючи робочу поверхню Radianz від гарячих температур.

Стійкість до подряпин

Кварцеві поверхні Radianz надзвичайно твердий і міцний камінь, стійкий до подряпин. Однак уникайте неправильного використання, утримуйтеся від використання гострих предметів, таких як гострі ножі або викрутки, безпосередньо на поверхні

Продукти, які слід уникати

1. Чистячи засоби, що містять ефірні масла, вони притягують і утримують грязь на поверхні, що в кінцевому підсумку знижує чистоту поверхні і її зовнішній вигляд.

2. Високоагресивні чистячи засоби, такі як чистячи засоби для духовки, гриля та поліруючі засоби для посудомийних машин, які мають високий рівень порошку щелочів / pH (pH 8,5 або вище)

3. Абразивні скраби, чистячи засоби, що містять м'які або тверді абразивні частинки. Абразиви породжували Radianz, і якщо поверхня не буде повністю промита, залишки порошку залишаться, погіршуючи зовнішній вигляд поверхні, особливо на темних кольорах.

4. Чистячи засоби, що містять ксилол, толуол, гідроксид калія або їдкий натрій.

5. Речовини для видаленняя краски, стриппери для меблів, що містять трихлоретан або метиленхлорид.