Область застосування Radianz

Кварцовий камінь Radianz складається з 93% кварцу - одного з найбільш міцних і яскравих мінералів, що зустрічаються в природі, також на 7% - з високоякісних поліефірних смол (сполучний елемент) і пігментів (колір), що дає чудові техніко-експлуатаційні, естетичні та декоративні властивості продукту.

Стільниці з Radianz

Кварцові стільниці виготовляють в різних стилях і конфігураціях. Камінь легко і зі смаком облаштує інтер'єр приміщення. Невидимі шви на поверхнях Radianz створюють ідеальну поверхню без обідків і щілин, які можуть сприяти зростанню бактерій.

Мийки з Radianz

На сьогоднішній день є безліч варіацій мийок зі штучного кварцового каменю. Мийки з кварцового каменю можуть мати кілька типів: інтегровані мийки, врізні мийки та накладні мийки.

Підвіконня

Підвіконня з кварцового камню Radianz водостійке, має захист від сонячних  променів. Матеріал витримує невеликі навантаження у вигляді посуду, горщиків і т.і.

Барні стійки

Барна стійка - є невід'ємною частиною модерну в інтер'єрі. Має вишуканий вигляд за рахунок природних кольорів і різноманітності текстур та відтінків.

 

Radianz  надійний у виробництві

A. Інноваційний метеріал відповідає найвищим стандартам якості

B. Висока продуктивність відповідно до комерційної середовищем

C. Гомогенний матеріал, який дозволяє легко відновлювати поверхню.

D. Легко створювати різноманітні плавні форми, які схожі на витвори мистецтва

Оскільки кварцовий камінь має богато перевершень, його застосовують в широких областях та сферах, таких як: кухня, ванна кімната, санітарні приміщення. З матеріалу Radianz виробляють меблі для дому та офісу, так само його використовують при оформленні медичних установ.