О нас

О нас

ТОВ «Старон Україна ЛТД» здійснює продаж акрилового камню під торговою маркою «STARON» під тверді поверхні. Кольорова палітра має велику різноманітність кольорів, відтінків і текстур, схожі, з природними видами матеріалу, що робить кожну колекцію неповторною.

STARON, це сучасний високоякісний матеріал, має широкий спектр застосування, виконаний відповідно до стандартів якості. Матеріал, що виходить за рамки стандартного розуміння дизайну предметів інтер'єру, легко піддається обробці практично в будь-яку форму, що робить STARON ідеальним вибором для кухонних меблів, внутрішнього оздоблення стін і використання матеріалу в ванній кімнаті, а також для підприємств громадського харчування, поліклінік, дизайну інтер'єру приміщень аеропортів і готелів.

STARON має сертифікати ISO, NSF і SCS.

ТОВ «СТАРОН УКРАЇНА ЛТД» Є ОФІЦІЙНИМ ЕКСКЛЮЗИВНИМ ДИЛЕРОМ АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ STARON В УКРАЇНІ, ВИКОРИСТАННЯ ЯКОГО В СУЧАСНОМУ ДИЗАЙНІ ЗНАЧНО РОЗШИРИЛО МОЖЛИВІСТЬ РЕАЛІЗАЦІЇ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ІДЕЙ.

Характеристики
STARON®
Довговічність, екологічність, гігієнічність
STARON®
Міцність і стійкість до ударів, гарячих поверхонь і вологи
STARON®
Монолітність, Необмежений дизайн

Наша компанія вже 12 років на ринку, і на протязі всього часу, ми постійно поліпшуємо свої послуги, при доставлянні якісного матеріалу з акрилового штучного каменю і кварцового каменю, для кухонних, ванних і дизайнерських виробів. Ми команда професіоналів, якій довіряють.

Штучний камінь широко застосовується в створенні сучасного інтер'єру, він має високу пластичність, гігієнічність і екологічність. З цього матеріалу виготовляють вишукані предмети інтер'єру, розкішні ступені, будь-які предмети меблів: барні стійки, кухонні стільниці та мийки. Також акриловий камінь застосовують для створення підвіконь, фільонок і дверних фасадів.

Штучний камінь Staron відрізняється високою якістю, в його виробництві використовуються самі передові технології. Акриловий камінь Staron має виняткову конструкційної гнучкістю, а також бездоганними фізичними і хімічними властивостями.

Почесне місце в лінійці акрилового каменю Staron відводиться запатентованої розробки корпорації Lotte - «дорогоцінний» камінь торгової марки Tempest, що має кристалічні вкраплення і блискучу стружку, що надає каменю натуральну глибину кольору і неповторний природний візерунок. Так само як і Staron властивості Tempest мають високу технологічність - він також здатний піддаватися термоформінг, має безшовне з'єднання, і високу проченость.

LOTTE Advanced Materials Виробник матеріалу Kölner Straße 12, Ешборн, Німеччина. Samsung Chemical Europe GmbH (SCEG), є основним європейським дочірнім підприємством LOTTE ADVANCED MATERIALS, хімічної компанії корейського конгломерату LOTTE, утвореного в 2016 році після злиття колишнього Samsung Chemical Business.