Набір миючих засобів для поверхонь зі штучного каменю
Модель "Cleaning kit"

810 грн.

Оплата та доставка
  1. Самовивіз з нашого складу.
  2. Безкоштовна доставка нашим транспортом м.Київ
  3. Самовивіз зі складу перевізника.

Детальніше про доставку

Графік роботи Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб.-Нд. Вихідний
На складі

 

Даний комплект ідеально підходить для нашого матеріалу, виводить стійкі забруднення, плями які вже тривалий час впливали на поверхню.
 

Інструкція по догляду за поверхнями Staron та Radianz:

-Після кожного інтенсивного використовування поверхні необхідно  робити вологе , або сухе прибирання в залежності  від ступеню забруднення.

- Якщо на поверхні є залишки: чаю, кави, овочів, соку, кетчуп,  оцтова кислота не < 9%,  залишки  олії та жирів тваринного походження – то необхідно взяти миючий засіб  “Ефект” та  провести вологе прибирання, після чого залишки миючого засобу ретельно змити.

- Плями від вина, крові або залишки їжі, жири тваринного або рослинного походження , які вже досить тривало по часу не прибирались з поверхні, необхідно  прибрати за допомогою  засобу Clean drops. Після прибирання ретельно протерти насухо поверхню мікрофіброю або серветкою.

- У випадку коли на поверхню перелиті такі речовини як: йод, зеленка, очисник лаку з нігтів,  розчинник, то перше що необхідно зробити - це видалити сухою серветкою залишки, потім нанести Clean drops, залишити засіб на декілька хвилин, ретельно протерти круговими обертами та видалити  залишки миючого засобу.

- При попаданні на поверхні будь яких хімічних речовин,  які можуть використовуватися в побуті, необхідно негайно прибрати  залишки та ретельно промити водою та будь яким засобом (Ефект, Clean drops).  Якщо залишились плями, необхідно викликати спеціаліста  для оцінки хімічного опіку та методу видалення пошкодження.

- Очищення від будь яких плям необхідно робити лише круговими рухами.

- Заборонено використовувати  будь які  порошко –подібні засоби  (абразивні миючи засоби), так як вони можуть пошкодити первинний блиск поверхні та залишити подряпини.

Увага!!! Категорично заборонено ставити гарячі предмети температура яких вище за  110С ,  не рекомендується   використовувати  стільницю без  дошки для нарізання - це може  надати глибокі подряпини.  В будь якому випадку, якщо у Вас виникають запитання , будь ласка звертайтеся до консультантів  Постачальника.  Не намагайтесь самостійно  ремонтувати поверхні – це може пошкодити повністю  стільницю,  та навіть завдати шкоду Вашому здоров'ю.