Информация о материале Staron

Staron є композитним матеріалом, за рахунок багатьох шарів, акрилова поверхня, міцна і має стійкість до природних факторів. У складі штучного камню Staron, міститися натуральні матеріали, акрилові смоли і колірні пігменти.

Процес виробництва штучного камню Staron:

  • Одна третина акрилової смоли з'єднується з двома третинами мінерального наповнювача тригідрату алюмінію, який в свою чергу вже змішали з колірними пігментами.
  • Готової суміші дають можливість охолонути.
  • Після охолодження матеріал розрізають на листи потрібного розміру.

 

Процес розробки штучного каменю Staron складний і технологічний. У його розробці задіяні новітні технології, над складом матеріалу, якого, працювали не тільки корейські вчені, а й вчені зі світовою популярністю в області науки і наукових досягнень.

Технологія виробництва штучного каменю вимагає високої точності і відбувається в стерильних умовах. Смола і барвник перемішуються до однорідної маси і в'язкої консистенції в вакуумному міксері. Після цього суміш надходить з екструдера на лінію безперервного лиття, де матеріал остигає і набуває свій повноцінний вид в твердому стані.

В даний момент на ринку представлені, безліч виробників штучних камнів з різноманіттям колірних палітр, на вигляд вони красиві, але якість часто не виправдовує надії покупця. Компанія Staron не шкодує бюджет на всі необхідні технологічні розробки, що не скажеш про бренди з більш низькою ціною на матеріал.

Staron є лідером світового ринку завдяки високій якості, широкій колірній гамі, високим естетичним властивостям, які дуже важливі при роботі з каменем для оздоблювальних робіт і створення повноцінного інтер'єру.

 

 

Характеристики
STARON®
богата
палітра кольорів
STARON®
100%
гігієнічний матеріал
STARON®
100%
вологостійкий матеріал

Про розробників поверхонь Staron

Компанія LOTTE ADVANCED MATERIALS, раніше співпрацювала з компанією Cheil Industries, яка була заснована в 1954 році як материнська компанія-засновник групи Samsung.

У 1992 році компанія почала свою діяльність з виробництва поверхонь Staron.

У травні 2016 року компанія була перейменована в LOTTE ADVANCED MATERIALS, що стало великим кроком вперед до досягненню і розширенню широкого виду можливостей, в розробці високоякісних матеріалів.

Штучний камінь Staron широко використовує для інтер'єрів кухні, ванної кімнати, офісних приміщень і будинків. Поєднання високих технологій та високого дизайну, перетворюють будь-який проект реконструкції в нове повнофункціональне твір мистецтва.

Продукти LOTTE ADVANCED MATERIALS - це першокласний матеріал, який був сертифікований за ISO 9002 (Міжнародний сертифікат якості) та ISO 14000 (Міжнародна Міжнародний сертифікат з екологічного менеджменту).

Поверхні Staron, сертифіковані з NSF51 (Food Zone), відповідаючи суворим стандартам якості, захисту здоров'я і навколишнього середовища.